• uptime
  • web hosting
  • premium web hosting
  • bayram hosting

Ödemeler ve hesabınızın işleyişi hakkında bilgi

Sunucularımızda herhangi bir türde hizmet satın aldığınızda hesabınızın anında aktif olmasını istiyorsanız ödeme işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Ödeme yaptığınız anda hesabınız otomatik olarak oluşturulur. (Havale/EFT ile ödeme gönderenlerin bunu destek sistemi üzerinden ödeme departmanına bildirmesi gerekir.)

 

Aldığınız hizmet ile ilgili bir sonraki faturanız geldiğinde 5 gün içerisinde ödeme yapmazsanız %10 gecikme zammı faturanıza işlenir,  fatura tarihinden itibaren 30. güne kadar ödeme yapmamanız halinde site yayınınız durdurulur(ödeme yaptığınız anda yayınınız ödeme doğrulanması ardından aktif olur), fatura tarihinden itibaren 45 gün süresince ödeme yapmazsanız tüm dosyalarınız silinebilir. Bu işlemden sonra müşteri herhangi bir hak talep edemez. Ödeme yapamayacağınızı belirttiğiniz durumlarda sitenizin suspend(durdurulması) edilip bekletilmesini talep etmeniz gibi bir durum yoktur, siteniz sunucuda yer kaplama hakkına sahip değildir, siteniz silinir.

 

ÖNEMLİ: Eğer bir hizmeti kullanmayı sürdürmek istemiyorsanız hesabınızı müşteri panelinizden iptal etmeniz gerekmektedir. Eğer yeni fatura döneminden önce hesabınızı iptal etmezseniz yeni faturanız çıkar ve ödemek zorunda kalırsınız. Faturanız çıktıktan sonra ödeme yapmayarak hesabınızın otomatik durdurulması o ayki faturanızı iptal etmez, ödememeye devam ettiğiniz sürece gecikme zammı üzerine eklenir. Sadece yeni ayların faturaları çıkmaz. Ödeme yapmayarak aldığınız hizmet iptal edilmiş olmaz.

 

Tüm hesap sahipleri bu şartları kabul etmiş sayılır.Was this answer helpful?

Add to Favourites Add to Favourites

Print this Article Print this Article

Also Read
FFMpeg Desteği (Views: 1901)
DNSlerimiz (Views: 1568)

Powered by WHMCompleteSolution

© www.bayramhosting.com | All rights reserved. Refundment Privacy Policy Term of Services